Strona główna forum Tworzenie gier Szukam zespołu - ogłoszenia Wspólny projekt

Wspólny projekt

Rekrutacja do zespołów tworzących gry.
Post 17 lis 2015, o 11:46

No to gicior jak jest git, jakaś wersja gry już działa czy na razie plany?

Post 17 lis 2015, o 16:25

Jakaś alfa już działa, jednak jeszcze nie do prezentacji publicznej. Dla ciekawych mamy na razie screeny na naszej stronie.

Post 15 kwi 2016, o 23:43
Nev

Co się stało ze stroną?

Post 18 kwi 2016, o 11:15

Chwilowe problemy techniczne, wkrótce wracamy.

Post 24 kwi 2016, o 11:24

Ja tu wyruszam na roczny trening programowania a wy zaraz po tym zaczynacie projekt beze mnie. Ja tu pracowałem w pocie czoła. Przerobiłem książkę od Gita, nauczyłem się programować obiektowo w PHP, uczę się teraz testów jednostkowych i obsługi Symfony, opanowałem Photoshopa. Dodatkowo grzebałem przy różnych stronach i czytałem książki i idei programowania.

Znajdzie się dla mnie jeszcze miejcie w tym projekcie?
Żyjecie chociaż?

Post 26 kwi 2016, o 13:14

Jasne, że żyjemy i mamy się świetnie. Rozwijamy projekt gry MMORPG opartej na własnym, autorskim silniku. Znajdziesz nas na:

http://amacode.pl

Odezwij się na podanego tam maila kontaktowego, a otrzymasz dalsze informacje, jak dołączyć do zespołu. Przygotuj się na kolejną dawkę lektury, liczba postów na naszym wewnętrznym forum przekracza trzykrotnie liczbę prezentowanych na tym, co świadczy dobitnie, że bynajmniej nie próżnujemy. ;)

Wciąż czekamy na ambitne i pracowite osoby, które chciałyby poświęcić kawałek swego czasu i wysiłku w stworzenie czegoś ciekawego, co dawałoby radość innym, a nam samym satysfakcję i cenne doświadczenie.

Post 24 sty 2017, o 13:25

Wciąż poszukujemy scenarzysty i dizajnera. Programiści ze znajomością PHP, JavaScriptu i Phalcona również będą mile widziani.

Jest to gra RPG w klimatach Dark Fantasy z elementami MMO, wykonana w 2D z wplecionymi elementami 3D wrzucie izometrycznym. Od strony kodu i grafiki jesteśmy do przodu, ale scenariusza mamy zaledwie zarys. Potrzebujemy kogoś, kto go rozwinie bądź napisze go na nowo. Dizajner, który zaprojektuje do niego lokacje, postacie, przedmioty i przeciwników, również mile widziany.

Napisz co potrafisz na:
jumbomonster@wp.pl

A następnie zarejestruj się na forum Amacode aby dołączyć do zespołu.
http://forum.amacode.pl

Poprzednia strona

Powrót do Szukam zespołu - ogłoszenia